Найпоширеніші Помилки Майстрів Манікюру

цікаве
як користуватись

Найпоширеніші Помилки Майстрів Манікюру: Як їх Уникнути?
Манікюр - це не лише мистецтво, але і наука. Як професійні майстри, ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам бездоганні результати. Однак, навіть ми можемо зробити деякі помилки, які призводять до незадовільних результатів. Ось деякі поширені помилки та поради, як їх уникнути:

 • Манікюр після контакту з водою
  Будьте обережні, коли працюєте з нігтьовою пластиною, особливо після контакту з водою. Вологість може призвести до неправильного зчеплення лаку та скорочення тривалості покриття. Рекомендуйте клієнтам чекати щонайменше дві години після водних процедур перед нанесенням манікюру.
 • Помилки при підпилюванні нігтів
  Підкажіть клієнтам про правильну техніку підпилювання нігтів. Наголосіть на тому, що потрібно уникати підпилювання бічних частин нігтів, оскільки це може спричинити їх вростання. Рекомендуйте підпилювати нігті в одному напрямку, від країв до центру, для досягнення рівномірної форми.
 • Обрізання кутикули
  Нагадайте, що обрізання кутикули - це дуже обережний процес, який потребує вправності та точності. Підкресліть ризики порізів та інфекцій, які можуть виникнути при неправильному обробленні. Замість цього, пропонуйте зволоження та пілінг кутикули для підтримки її здоров'я.
 • Товстий шар лаку
  Навчіть клієнтів про переваги нанесення декількох тонких шарів лаку замість одного товстого. Поясніть, що це дозволяє швидше висихання та більш тривале покриття.
 • Збовтування лаку
  Забезпечте клієнтам інформацію про правильне використання лаку. Поясніть, що сучасні гель-лаки не потребують збовтування перед використанням, і навіть можуть пошкодити покриття.

Будучи професіоналами, ми завжди прагнемо до найкращих результатів для наших клієнтів. Надання правильної інформації та порад є ключовим чинником у досягненні цієї мети.

Поділитись:
Зачекайте!

Підпишіться на наш Instagram і дізнавайтесь про новинки першими!

@lunamoon_gel