Що потрібно, коли ви вирішили почати роботу в nail-сфері?

цікаве

Поділимось із вами труднощами, з якими стикаються багато новачків у манікюрній індустрії, і розповімо, які навички необхідні для успіху. Окрім основних продуктів для догляду за нігтями та постійних клієнтів, ми розглянемо деякі очевидні, але часто упущені основи, які повинні враховувати всі новачки.

Терпіння, чесність та позитив

Головне у вашому списку завдань - це розвиток великого запасу терпіння, чесності та позитиву. Індустрія манікюру - унікальна. Коли ви вирішуєте стати професіоналом у цій сфері, ви також стаєте власником реального бізнесу. Важливо знати, що це комплексне заняття, і навчитися ставитися до своєї роботи як до окремої сутності. Власники бізнесу мають справжні проблеми, від того, як ви з ними справитеся, залежить успіх вашого бізнесу.

Терпіння на максимум

Ідея "платити свої взноси" - це те, що більшість людей розуміє як концепцію, але не всі усвідомлюють, наскільки це складно, коли це робите ви самі. Може пройти дуже багато часу, перш ніж ваш бізнес почне приносити прибуток. Буде радість, буде біль, і між ними багато варіантів. Терпіння в цьому випадку дуже важливе.

Сидіти без клієнтів і чекати, поки хтось зайде, - це важко. Терпіння потрібно навіть у таких випадках. Наступне випробування - нерви та хвилювання, коли у вас нарешті з'являється клієнт. І тут теж потрібне терпіння. Терпіння - це одна з тих речей, які ти не можеш точно знати, скільки тобі потрібно, поки не втратиш його.

Планування бізнесу

Використовуйте вільний час для планування свого бізнесу. Ідеального плану не існує, але його наявність допоможе уникнути багатьох проблем. Ось кілька прикладів питань, які варто обміркувати, щоб сформувати свій бізнес-план:

  • Що я збираюся робити?
  • Скільки часу це займе у мене?
  • Як я створюватиму клієнтську базу?
  • Що робити, якщо я не заробляю грошей?
  • В які дні я буду працювати в салоні?
  • Скільки годин на день я буду працювати?
  • Скільки мені потрібно заробляти щомісяця, щоб покрити витрати?
  • Скільки клієнтів на день мені потрібно, щоб досягти цієї мети?

Об'єктивність та реалістичність

Почати нову кар'єру - це не легка прогулянка. Кожен стикається з різними фінансовими та емоційними труднощами. Важливо підходити до початкових років бізнесу з точки зору виживання. Будьте готові працювати у нестандартний час, щоб покрити витрати. Іноді може бути корисно мати додатковий заробіток, щоб забезпечити себе на шляху до фінансової незалежності.

Підходьте до своїх фінансів реалістично. Ретельно розрахуйте, чи можете ви дозволити собі працювати на низькому заробітку в перші кілька місяців. Якщо ні, розгляньте можливість роботи в салоні, а потім переходьте до самостійної роботи.

Підтримуйте позитивний настрій

Залишайтеся позитивними, незалежно від ситуації. Ніколи не припиняйте рекламувати себе. Рухайтеся вперед і радійте своїй чудовій кар'єрі в індустрії манікюру. Пам'ятайте, це дивовижний бізнес, який приносить задоволення і має великий потенціал для заробітку.

Поділитись:
Зачекайте!

Підпишіться на наш Instagram і дізнавайтесь про новинки першими!

@lunamoon_gel